niedziela, 6 czerwca 2010

PARIS, PARIS, I LOVE U, OH PARIS

Cześć! Cudownie spędziłam dzisiejszą niedzielę - nad wodą, odpoczywając i wdychając świeże powietrze. Chyba żyję w przekonaniu, że to już wakacje; nawet szkoła przestała być dla mnie straszna. Mam przed oczami tylko spokojnie poruszającą się taflę błyszczącej rzeki. Niestety, nie zrobiłam żadnych zdjęć, ale mam jeszcze jakieś z poprzednich dni:)

Hey! Today was wonderfull - I was over the water, rested in the fresh air. Maybe I think, that summer came; even school not scarry for me. I see calm surface of shiny water. Unfortunately, I don't have any photos of today, but I made a few days earlier:)


Kaya Scodelario. Jestem nią zauroczona, odkąd poznałam ją w pierwszej serii serialu Skins. Właściwie to pokochałam graną przez nią postać, Effy Stonem, która jest w istocie boska - niezależna, zamknięta w sobie, nosząca wielką tajemnicę i nie pokazująca własnych lęków. Czy chciałabym taka być? Zadziorna, odważna, nie bojąca się niczego? Jasne, ale to chyba niemożliwe. Jej postać jest tak... oryginalna, inna, ukazująca tyle niepowtarzalnych emocji, a Kaya doskonale sprawdziła się w tak trudnej roli. Cóż, często łapię się na tym, że myślę: E ffy zrobiła wtedy to... Tak, tak, wiem, to już nie jest śmieszne, ale moja fascynacja Kayą, a może raczej jej postacią wciąż trwa i nie zamierzam jej przerywać:)

Kaya Scodelario. I fell in love with her, when I met her at the first series "Skins". Properly, I fell ibn love with her figure, Effy Stonem, which is really amazing - independent, introverted, bearing the secret and not showing her fears. Of course, but It's surely unpossible. Her figure is so... original, different, showing many unique emotions, and Kaya was really great in her hard figure! Well, I often see, I think: Effy would do this... Yes, yes, I know, it's funny, but my fascination Kaya, or her figure still be and I don't wanna stop this:)


Poza tym - jej styl... (Chodzi mi tu oczywiście o ubrania serialowej Effy) Krótkie koszulki, porwane rajstopy, trampki, niesamowicie mocny makijaż. Czasami skórzana kurtka. Pokochałam go! Ale zdecydowanie - zbyt odważny, mimo, że tak przeze mnie pożądany. Po pierwsze: jestem za młoda. Po drugie: to by nie przeszło! Ludzie traktowali by mnie z góry, patrzyli z szeroko otwartymi oczyma. Poza tym, nie oszukujmy się; nie będę w stanie osiągnąć go bez większych starań. Ale może kiedyś uda mi się osiągnąć coś, co choć w części przypomina jej indywidualność... No właśnie, czy będę wtedy oryginalna?

Moreover, her tyle... (I mean Effy's wardrobe) Short shirts, kidnapped tights, rubber-soled sports shoes, strong makeup. Sometimes leather jacket. I fell in love with this! But it's too brave,although I wanna this so much! At the first: I'm too young. Secondly: People would be very shocked. And let's be frank, I can't do this. I wanna be like her, I wanna have her indywiduality... Oh, And Will I oryginal?

Przy okazji, życzę wam udanego tygodnia, ODLICZAMY DNI DO WAKACJI!!!!
And I wish you a nice week, COUNTDOWN TO SUMMER!!!!!!


zdjęcie z czwartku, jakieś bez nazwy:D
photo from thursday, no name:D

I taaak, mam niebieski lakier! Pewnie już nie jest jakoś specjalnie "modny", ale, marzyłam o nim!
And yeeeea, I have a blue nail polish!!!

Love, Ola:*


okulary - H&M
sunglasses - H&M

ZAPOMNIAŁABYM.......

HAPPY BIRTHDAY FRIDA!!!

12 komentarzy:

 1. ubóstwiam Kayę.Jej uroda powala.

  OdpowiedzUsuń
 2. that girl looks so cooL!
  cool picture of you too!
  x amber

  OdpowiedzUsuń
 3. Alexandra, you confused me.
  I never thought could not even fans of my blog may be foreigners,
  and in particular those bloggers,
  like you,
  for me it is an honor.
  Thank you for your comment,
  I am very pleased.

  Your blog is also very principled and inspiring,
  but the main advantage that it is understandable to all,
  as you translate into English,
  thanks!


  I love too Kaya Scolerado,
  her charming exterior and inner charm!

  with love,
  Nastya.

  OdpowiedzUsuń
 4. wow swietna notka :D swietna..
  Frida jest taka piekna.i podobaja mi sie twoje okulary <3

  OdpowiedzUsuń
 5. awww dear thank you you're too kind haha hey fashion must always be comfortable and chic, always stay yourself, dont force yourself to wear something just because it's the it thing to do or because it looks good on kate moss. but ooh do i love kaya's style! ;)

  always stay true to fashion and darling fashion will stay true to you! kis kiss.

  OdpowiedzUsuń
 6. na fashion tv zapraszam! wpadaj kiedy chcesz ;) tylko nie wiem czy nie miałabyś daleko ;p
  jeśli chodzi o Kayę to widziałam super sesję z nią w brytyjskim in stylu, naprawde ślicznie tam wyglądała.

  OdpowiedzUsuń
 7. aaa no i widzisz udało mi się nawet znaleźć linka do tej sesji. proszę uprzejmie http://www.fanpop.com/spots/kaya-scodelario/images/12669172/title/kaya-style-magazine
  mam nadzieje że ci sie spodoba =)

  OdpowiedzUsuń
 8. mm you mean how to put a video from youtube on your blog?
  you have kopie the include code!
  I think it is zawierać kod at your country;)
  I hope you know how to do It now!
  You can ask me anything you want will always try to help you!
  x amber

  OdpowiedzUsuń
 9. Kaya -też ją lubię ;) Frida jest boska... A ty masz ładny lakier na paznokciach ;D

  OdpowiedzUsuń
 10. uwielbiam postać Effy! :)

  OdpowiedzUsuń